W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej jest ważnym elementem nowoczesnego biznesu. Projektujemy strony internetowe dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Oferujemy indywidualne projekty graficzne strony dostosowane do wytycznych klienta. Do wykonania strony www podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować stronę w krótkim terminie czasu, dbałością o szczegóły i standardy.

Etapy tworzenia strony internetowej:

Analiza założenia projektu
Etap I
Na tym etapie ustalamy wszelkie szczegóły wykonania zlecenia.
Zapraszamy do naszego konfiguratora
Rozpoczęcie współpracy
Etap II
Zbieramy kompletne materiały niezbędne do realizacji zlecenia. Po otrzymaniu wszystkich materiałów przechodzimy do wykonania projektów wstępnych szaty graficznej.
Modyfikacja i akceptacja projektów
Etap III
Po przekazaniu do klienta oczekujemy na informację odnośnie wytycznych do zmiany na wybranym przez siebie projekcie, bądź na ostateczną akceptację wybranego projektu.
Przygotowanie strony internetowej
Etap IV
Instalujemy stronę internetową wraz z systemem CMS, uzupełniamy witrynę materiałami dostarczonymi przez klienta, oraz wykonujemy szkolenia z zarządzania treścią

Wykonujemy kompleksową budowę strony internetowej, począwszy od projektu graficznego, do wykonania całej strony. Duże doświadczenie pozwala zaoferować nam produkty najwyższej jakości, zgodnie z obowiązującymi technikami i trendami.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nasze strony wykonywane są pod konkretne zamówienie i dopasowane do profilu działalności naszych klientów. Z naszych skutecznych rozwiązań korzystają firmy, instytucje oraz osoby prywatne.

Oferujemy

Strony internetowe
Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron www
Technologia RWD
Wykonujemy strony / sklepy w technologii RWD
Naprawa stron
Naprawiamy / modyfikujemy istniejące strony internetowe
Sklepy internetowe
Oferujemy profesjonalnie wykonane sklepy internetowe.
Hosting
Oferujemy usługi hostingowe najwyższej jakości
Identyfikacja wizualna
Zapewniamy pełną identyfikację wizualną. Wykonujemy: logotypy, ulotki, wizytówki,…

Strony Internetowe w technologii RWD

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem responsywnych stron. Strona responsywna to elastyczna strona, która dopasowująca się automatycznie do wszystkich rozdzielczości ekranów, oraz jest dostępna do wygodnego przeglądania na wszystkich urządzeniach, zarówno komputerach, jak i tabletach i smartfonach. Innowacyjna technologia pozwala na tworzenie stron nie wymagających ciągłego powiększania i pomniejszanie witryny na urządzeniach mobilnych.

Poprawność walidacji

Dbając o dokładność projektowania największy nacisk kładziemy na poprawność w kodzie strony. Dzięki temu strona szybciej się wczytuje, oraz nie zawiera błędów.

Wykonane przez nas strony posiadają uniwersalny kod, który interpretowany przez różne przeglądarki daje ten sam efekt. Dzięki czemu masz pewność, że strona będzie poprawnie wyświetlana na wszystkich przeglądarkach.